ימי הולדת לילדים בשבת

כאשר יש לכם יום הולדת לחגוג, אתם יכולים לארגן ארוחה טובה במסעדה, או לשכור אולם אירועים, או פשוט להישאר בבית ולחגוג עם עוגה באירוע אינטימי. אבל אתם יכולים לקיים ימי הולדת לילדים בשבת בצורה מעניינת הרבה יותר. פארק הטרמפולינות ג'אמפ פארק מציע לכם את כל האפשרויות לחגוג בצורה אטרקטיבית את יום ההולדת:

טרמפולינות איכותיות תוצרת חוץ, עם עמידה בתקנים ישראליים ובינלאומיים.

בריכת ספוגים לבילוי הילדים.

ארוחות צהריים.

אולם קולנוע עם מסך 55 אינץ' ומערכת סאונד איכותית.

אז מה עושים בפארק שלנו ביום ההולדת בשבת, אתם שואלים?

מגיעים לאולם הקולנוע היוקרתי

שם, תוכלו להקרין מצגת או להסריט סרט על הילד שלכם, לכבוד יום הולדתו, וגם לצפות במקבץ הוראות הבטיחות שהכנו לכם לפני העלייה לטרמפולינות. בסיום כל אחד יקבל לוקר אישי לאחסון חפציו שהביא מהבית.

העלייה לטרמפולינות ללא נעליים

עולים לטרמפולינות ללא נעליים ומתחילים לחגוג כפי שלא חגגתם מעולם: קפיצות גבוהות, מזרוני מגן בכל טרמפולינה, משטח קפיצה ענק, קופץ PER טרמפולינה, והכי חשוב – הטרמפולינות מסודרות אחת ליד השנייה כך שניתן לקפוץ בסמוך לחבריכם.

בריכת הספוגים – חוויה חסרת תק

בריכה אשר במקום מים העומק שלה מורכב על ידי ספוגים. לבריכה מגיעים בקפיצה מטרמפולינה אחרת. נסדר בבריכת הספוגים הוא ילד PER שהייה, ולכן כאשר ילד אחד כבר קפץ, עליו לצאת משם מהר על מנת לאפשר לבא אחריו לקפוץ וליהנות אף הוא.

ארוחות גורמה מעולות

סלטים, פיצות, גבינות טריות, עגבניות אמתיות, וכד'. אנו מגישים לכם ארוחות שנעשו כאן בג'אמפ פארק. ניתן לשלב בהן גם את עוגת יום ההולדת שלכם לצד קינוחים שונים ומגוונים.

ג'אמפ פארק – פארק שכולו שמחה!

בג'אמפ פארק תוכלו לבלות באופן חופשי, לספוג אווירה חסרת תקדים, לעלות על טרמפולינות איכותיות, לבקר בבריכת ספוגים איכותית ולאכול מנות טעימות במיוחד. תוכלו גם להתרשם מאולם הקולנוע שלנו, ולצפות בו בסרטונים על יום ההולדת והמתקנים שלנו. מי שמעוניין לחגוג ימי הולדת מיוחדים לילדים מוזמן לבוא לג'אמפ פארק ראשון לציון ולספוג חוויה חסרת תקדים.

למידע נוסף על ימי הולדת לילדים בשבת ניתן לפנות לג'אמפ פארק!