חדרי בריחה ללקוחות עסקיים

אם אתם בעלי חברה, יש וועד עובדים מאחוריכם, או שאתם מעוניינים לתכנן ערב קולגייאלי של בעלי מקצוע, אתם יכולים, כמו הדומים לכם, להסתפק בקפה ועוגה או בארוחת צהריים/עקב יוקרתית. אתם יכולים גם ללכת ללונה פארק או להשתתף במירוצי מכוניות או בקרב פיינט בול עסיסי. אבל אם אתם מחפשים משהו שונה שיכיל בתוכו את כל היתרונות של האטרקציות שהזכרנו זה עתה, ואם אתם מחפשים לא להיפגע פיזית באירוע בו תשתתפו, אבל כן להזיע בשל הצורך לחשוב ולתכנן את צעדיכם, אנו ממליצים על חדרי בריחה של Bermuda Quest ללקוחות עסקיים.

אודות התכנית ללקוחות עסקיים

חדרי בריחה ללקוחות עסקיים מכילים בתוכם לא מעט דברים שאנשי עסקים חיפשו מאז ומתמיד. אם אתם אנשי עסקים, או אפילו ישויות ניהוליות שאינן עוסקות בניהול עסק, כמו למשל ראשי וועד, אתם ודאי צריכים ואף חייבים לשפר את התכנון הדינאמי שלכם, את התכנון האסטרטגי שלכם ובמילים אחרות – להיות מנהלים משופשפים שיודעים ויכולים לנצח את היריב בשחמט. כאן אמנם לא תלמדו לשחק שחמט, אבל כן תוכלו להיות חלק מחוויה ייחודית של חדר בריחה. בחדר הבריחה – אתם תפגשו במכשולים, דמויות מרושעות וקולות מוזרים, ותצטרכו להימלט מהסבך אליו נקלעתם. ההימלטות היא בסופו של דבר יציאה מחדר, אך כפי שתיווכחו מהמבנה של החדר ומהנעשה בו זה לא יהיה כל כך קל.

רישום מומלץ לתכנית העסקית

אנו ממליצים לבוא במקשה אחת: מנהלים, חברים של המנהלים, עובדים צמודים, חברים ושותפים לדרך – כל מי שאתם מזמינים צריך להיות אתכם בעת הרישום. זה יבטיח שאתם תשתתפו בתכנית אחידה לכולכם בייחד ולא "תתקעו" בחדר עם אנשים זרים שאינכם מכירים. בנוסף, מומלץ להחליט ימים ספורים לפני הבילוי לאיזה חדר תלכו ולברר האם בתאריך X שעה Y הוא פנוי. כך אתם גם חוסכים לעצמכם ויכוחים בחדר הבריחה עצמו וגם חוסכים עוגמת נפש לפיה בניתם על חדר שבאותו תאריך כלל אינו זמין ללקוחות. הרישום לחדר המבוקש יתבצע בדלפק הקבלה בהתאם לתכנית אליה נרשמתם. בקבלה או כאשר תצרו אתנו קשר נספק לכם מידע על עלויות על פי סוגי תכניות המוצעות לכם על ידי ההנהלה של המתחם.