אולם לחינה בירושלים

כיצד יש לבחור אולם לחינה בירושלים? מה חשוב לדעת לפני שבוחרים אולם שכזה? על מה יש להקפיד ולא להתפשר כשמדובר בסוג כזה של חגיגה?
 
החינה הוא טקס המתקיים בסמוך לחתונה ומקובל בקרב יוצאי הודו, פקיסטן, צפון אפריקה והמזרח הקרוב. במסגרתו לבושים הנוכחים בתלבושות צבעוניות שהן תלבושות מסורתיות ומקבלים, למעשה, את רגע החתונה באמצעות טקס מסורתי – לרוב בחוג משפחתי מצומצם. אשר על כן, יש לבחור באולם המתאים לסוג כזה של חגיגה, ולבחון האם הוא גם יתאים לחגיגה שלכם.
 
בחירת האולם
 
ישנם אולמות שידוע כי הם מתאימים לחינות בשל עיצובם המיוחד, אבל אל לכן להסתפק בכך: עליכם לוודא שזה מתאים גם לטקס שלכם מבחינה התלבושות שתכננתם, והאווירה שתכננתם לייצר במקום. יש לבחור אולם אשר המראה, התאורה והתפאורה שלו מתאימים לסילבוס שביקשתם לתכנן עבור האירוע שלכם.
 
חגיגת חינה בירושלים
 
גיבוש הסילבוס בחינה
 
יש לגבש סילבוס מוגדר מראש שלא תמצאו את עצמכם "מאלתרים" בארגון האירוע. נכון, זה טקס שאינו רשמי, גדול ודחוק כמו החתונה אבל ארגון מוקדם יכול לסייע לכם להפיק אירוע מוצלח ובלתי נשכח. אנו ממליצים לקחת בחשבון הרקדות, השמעות חומרים מוזיקליים בחי או באמצעות התקליטן, סעודת חינה משובחת וכל פעילות שתבקשו לקחת בחשבון במהלך האירוע. יש לגבש כל פעילות בצורה מסודרת בתוך הסילבוס ולהתייעץ עם חברת הפקת אירועים במקרה הצורך.
 
טקס החינה הראשון שלכם? אינכם בטוחים כיצד ייראו התלבושות? כך תפעלו
 
פנו למעצבי אופנה המתמחים בחגיגות חינה, והם כבר ימליצו לכם על מספר קולקציות בגדים שניתן לבחור עבור טקס החינה שלכם. כמובן שאם אתם באים ממשפחה בה יש מסורת של חגיגת חינה ניתן להתייעץ עם בניה על מנת להעמיד תלבושת שתיראה טוב. בעניינים אלה – דווקא הישן הוא הטוב והחדש הוא הפחות טוב, שכן מדובר בסוגייה מסורתית פר אקסלנס. יש לבחור את סוג הבד המתאים, צורת התלבושת, הצבעים שלה וכד'. עם סיוע של יועצי אופנב ושל בני משפחתכם אתם בהחלט יכולים להגיע לגבהים על אף שמדובר באירוע הראשון שאתם חוגגים. ההמלצה שלנו היא לשמור את התלבושות לימים בהם הילדים שלכם גם כן יצטרכו עזרה בארגון הביגוד לטקס המסורתי.