השכרת ציוד לאירועי בוטיק - כל מה שצריך לדעת

אם גם אתם מעוניינים להשכיר ציוד לאירועי בוטיק, במאמר זה נדריך אתכם כיצד לעשות זאת. ראשית כל, עליכם למצוא חברת השכרת ציוד אמינה, טובה, אשר שמה הולך לפניה כמו חברת אינגו שירותי השכרת ציוד לאירועים אשר זכתה לשרת לקוחות דומים לאלה שבמצבכם. שנית, חשוב מאד לוודא שאתם לא קונים שירות שהוא בגדר "חתול בשק". למה אנו מתכוונים? חברות רבות מציעות את "סל ההשכרות לאירוע", ואז – באירוע עצמו אתם מגלים שחצי מהציוד בכלל לא הייתם צריכים. הדרך הנכונה יותר להשכיר ציוד היא לבוא למשרדי החברה, או להזמין מאפיין מקצועי מהחברה אליכם – ולמפות בדיוק את הפריטים שאתם צריכים להשכיר, תוך בירור המחיר של כל אחד מהם בנפרד.
 
כיצד בוחרים את חברת השכרת הציוד?
 
יש לבדוק שמות של חברות ברשת האינטרנט ולהבין את כללי השוק. זיהיתם סלבריטאים, או קולגות שלכם לנושא בו עוסק האירוע שהשכירו את שירותיה של אותה חברה? זו אינדיקציה חיובית יותר ומדויקת יותר מאשר בחינה סתמית של מספר החברים ברשתות החברתיות של עמודיה העסקיים. רק ככה תוכלו להשתמש באינטרנט על מנת לדעת מי באמת חברה מקצועית ואמינה, ולא רק מי מעמידה פנים שהיא כזו.
 
כיצד בוחרים את הציוד של חברת הבוטיק?
 
התקני שינה והצללה– סוג הבד חשוב מאד, ודאו שמדובר בלייקרה או בד אחר שאינו חדיר להשפעות חיצוניות ומספק הצללה ובידוד מקסימליים.
 
רהיטים להשכרה– ודאו שמדובר בשולחנות וכסאות על פי סוג הזמנתכם. בריהוט רגיל – יש לבחון את חומרי הייצור ורמת הנוחות של המוצרים. בריהוט אלטרנטיבי יש לבחון האם הפופים והספסלים בגובה הרצפה – אשר תשכרו מתאימים לצביון האירוע, ולתפאורה הפנימית שלו.
 
שונות– יש לבחור מייחמים, תרמוקנים, והתקני חימום שונים, לרבות התקני חלוקת מזון – בהתאם להנחיות האירוע. בחברת ציוד לאירועי בוטיק תוכלו למצוא גם תכולה מתחום ההגברה והתאורה ברמה הבסיסית, לעתים.
 
כיצד בא לידי ביטוי חוזה ההשכרה?
 
מגולם בו מחיר המבטא את שווי הציוד בהינתן שהוא מושכר, וזה אומר – מחיר נמוך בהרבה משווי השוק של המוצר לקנייה. יחד עם זאת, ישנם מצבים בהם מחיר השכירות אכן יקר ואם מדובר בתופעה כלל ארצית/עולמית, ייתכן כי יהיה עדיף לכם לקנות את המוצר אם השימוש בו צפוי להיות תדיר בכל מקרה.