גן אירועים בירושלים

בחינתו של גן אירועים בירושלים חשובה לפני הצלילה הגדולה לאירוע שלכם. הכנו לכם מקבץ חשוב אשר ללא קשר לסוג האירוע שלכם – הוא יסייע לכם להבין האם גן האירועים מתאים או לא מתאים לאירוע שלכם. אנו מבטיחים כי מי אשר ילך על פי מתווה מקבץ זה יזכה לאירוע החם והבלתי נשכח של השנה: אפילו האורחים המרוחקים מכם יצאו מרוצים ונשכרים.
 
תפאורת הגן
 
אם אתם לא אוהבים את התפאורה – האורחים שלכם ירגישו זאת ויחושו מיד שהאירוע בינוני. אירוע בוטיק מתחיל בשביעות הרצון שלכם מן התפאורה, ומנלהבות שלכם להביא אורחים למקום הקסום. בדקו כל ערסל וספה, כל רחבת דשא ודקים, כל שביל שיש – פשוט בדקו והחליטו אם זה לטעמכם או לא. בדרך כלל – זה פחות מאולץ ממה שחושבים. או שאוהבים את גן האירועים או שלא, וזה קורה מיד עם הביקור במקום.
 
בדיקת התאורה בגן
 
כפי שבדקתם את התפאורה והצמחייה, כעת זה הזמן לגשת לתאורה: פרוז'קטורים, מנסי תקרה בגן וכל רכיב תאורה אחר. בואו לגן האירועים גם בלילה ובדקו את רכיבי התאורה המתקדמים, הביעו דעתכם וודאו שאתם שבעי רצון מהתאורה המעוצבת במקום.
  
 
מספר המוזמנים
 
חשוב להצטייד במספר הכולל של המוזמנים שלכם – על מנת שהנהלת הגן תחליט האם זו כמות מספקת, קטנה מדי או גדולה וצפופה מדי. כמובן שבגן יעשו הכל על מנת שלא תהיה צפיפות, וזה אומר – להעביר אתכם לשטח אחר עם גן אחר בו יש יותר מקום והסביבה יותר מרווחת ומתאימה לכמות האורחים אשר הזמנתם. אל חשש לגבי העיצוב- המתחמים שלנו ברובם זהים ומעוצבים דומה, אך כמובן שיש לבדוק את השינויים לפני אישור המקום החדש.
 
בדיקות למערכת הסאונד
 
יש לבדוק את מערכת הסאונד, לוודא שהיא לא מפדבקת, לוודא שהיא מתאימה לנגנים חיים ולתקליטנים כאחד, לוודא שהיא מתאימה לנאומים, ועל סמך בדיקות אלו – לאשר את אותו גן אירועים בירושלים, או לחילופין, אם המערכת אינה לשביעות רצונכם אך התפאורה והסביבה – כן, לשקול לשכור מערכת הגברה אחרת מספק חיצוני.
 
בדיקות לאקוסטיקה בגן
 
בדיקות שיש לבצע בזוגות ובקבוצות. יש לנאום, להשמיע מוזיקה, לנגן ולבצע כל פעולה אחרת עם המיקרופונים ורמקולים ולוודא ששומעים גם בצדדים פריפריאליים ומרוחקים מההגברה ומהשדרה הקדמית של גן האירועים.