אירועים קטנים בירושלים

גם כאשר חוגגים אירועים קטנים בירושלים – יש לבצע בדיקות אשר נקיטה בהן תאשש כי מדובר באולם בשבילכם. הבדיקות אינן מסובכות, אינן עורכות זמן אך הן חיוניות מאד לביצוע לפני אישורכם את חגיגת האירוע באולם ספציפי או בגן אירועים מסוים. להלן מקבץ בדיקות אשר יסייעו לכם להחליט לאן להירשם, ומדוע.
 
תפאורה ומראה חיצוני
 
יש לשים לב לפרטי התפאורה באולם כמו עיצוב הקירות, עיצוב הרהיטים, עיצוב הרצפה, עיצוב מערכת הצמחייה בגן האירועים, ועיצוב יתר רכיבי הגן כמו ריהוט הגן, דקים של גן האירועים, שבילי שיש, דשא, דשא סינתטי, וכד'. חשוב להביע את דעתכם, ולהירשם לאירוע מן הסוג הזה רק לאחר שהמראה החיצוני הוא על דעתכם והוא מייצג את טעמכם האישי.
 
אירועים קטנים בירושלים
 
בדיקה לגבי מספר המוזמנים
 
בכל אירוע קטן יש קטן ויש קטן-מאד. יש ליידע את חברת ההפקות לגבי מספר המוזמנים שלכם על מנת שהיא תוכל למצוא לכם גן אירועים בירושלים עם מספר המוזמנים הנדרש לכם כך שלא תיווצר צפיפות משום סוג, והאורחים ישהו בגן האירועים ובפנים האולם ברווחה, וללא אילוצי דוחק כלשהם.
 
בדיקה טכנית בתוך גן האירועים ובאולם
 
יש לבצע סדרה של בדיקות טכניות – החל מסידור המושבים, ווידוא שאין מושבים המסודרים בסמוך למפתחי מטבח או מלתחה, ואם יש מושבים כאלו מטעמי חוסר מקום – יש לוודא שאף מקורב אליכם לא יישב שם: לא סבא, לא סבתא, לא אחים ולא אף אחד שקרוב אליכם מאד, כולל חברים שחשוב לכם שייהנו יתר על המידה. יש להגיש את הרשימה הזו לחברת ההפקות שתוודא שהם לא יושבים שם. בנוסף, חשוב לוודא שמערכת ההגברה מושמעת לכל אורך הגן והאולם ושהאקוסטיקה במקום ברמה גבוהה: שומעים גם כשרחוקים מהרמקולים.
 
בחינת השירותים שמספקת ההפקה
 
שירותים אלו הם התקליטן והקייטרינג. יש לוודא שאלו תקליטן וקייטרינג לשביעות רצונכם: בקייטרינג ניתן לבחור את התפריט המועדף עליכם, ובאשר לתקליטן – ניתן להסתמך על עבודות שלו ב- 100% מהזמן או להגיש לו רשימת השמעה שהוא יהיה מחויב אליה במהלך האירוע. בחינה השירותים באופן זה תבטיח אירוע מוצלח, אך מוצלח יותר יהיה להזמין גם שירותים חיצוניים בתשלום נוסף כמו נגנים, זמרים, בדרנים ומפעילי ילדים. לחברת ההפקות רשימה של בעלי מקצוע מומלצים בתחומים אלו.