אולם חתונות בירושלים

כיצד יש לבחור אולם חתונות בירושלים? אלו שירותים מומלץ להשכיר לאירוע שלכם, וכיצד ניתן להפוך אותו לאירוע מעשיר במיוחד שעוד ייזכר לדורות כאחד האירועים המשמחים והמרתקים שתפיקו?
 
כאשר מארגנים חתונה – מומלץ לבחור בקפידה אולם חתונות בירושלים. בחירת האולם היא 60% מעבודת הארגון שלכם, שכן אולם מתאים זה אולם שיכול לאחסן את כל האורחים שלכם ברווחה ולא בצפיפות. אולם מתאים זה אולם שאתם כמי שצפויים להתחתן – מרוצים כל אחד לחוד מהתפאורה באירוע ועל כן ששים לחגוג באולם הזה ולא באחר, ואולם מתאים זה גם אולם עם צוות הפקה אחראי ומסור אשר באפשרותו להפיק חתונה מן המסד ועד הטפחות.
 
בחירת התפאורה באולם
 
לאחר שווידאתם שהאולם מתאים מבחינת כמות האורחים (לא צריך להסתפק רק במה שרשום במפרט האולם אלא לוודא מול הבעלים שאין צפיפות עם כמות האורחים שתביאו), יש לבחון את תפאורת האולם. התבוננו בריהוט, במפות שעל השולחנות, בציפויי הקיר וברכיבי התאורה והסיקו האם הם מתאימים לציפיות שלכם. חשוב לוודא שיש כאן התאמה מלאה שלא תמצאו את עצמכם עם אולם שאתם לא באמת מתחברים למה שנעשה בו.
 
אולם יוקרתי לחתונה
 
קייטרינג האולם
 
יש לבחור את התפריט המועדף עליכם מהקייטרינג ולוודא שהשארתם מנות לאוכלוסיות המיוחדות: הצמחוניות והטבעוניות, הרגישות ללקטוז, גלוטן או שניהם גם יחד, וכד'. ווידוא שכזה אינו רק לצרכי נימוס – הוא גם ווידוא מציל חיים, שכן רגיש ללקטוז שאוכל מוצרי חלב, למשל, חשוף להקפת אלרגיה שעלולה להסתיים במוות, ואם מישהו שחולה צליאק יאכל מאכלי גלוטן הוא עלול לדרדר את מערכת העיכול שלו עד כדי חשיפה לסרטן המעי הדק.
 
תקליטן האולם
 
יש לוודא שהוא מסונכרן עם יתר ספקי השירות באולם, משמיע מוזיקה בהרקדה או ברגעים דלים בהם נדרשת מוזיקת רקע, ומפסיק להשמיע אותה ברגעים מיוחדים כמו החופה, קטעי נגינה או נאום שיהיו באירוע וכד'.
 
שירותים חיצוניים
 
אנו ממליצים בעיקר על מוזיקה חיה שתמיד יכולה לעשות שמח מחד ולחוש שצרכתם אומנות מאידך. בנוסף, אנו ממליצים על שירותי צילום מיוחדים כמו מגנטים לאירועים – שהם למעשה תמונות שלכם מהאירוע שזורות על מגנט שניתן להדביק על המקרר, ואפילו לשקול להפיק סרט וידאו המסקר רגעים חשובים מהחתונה שלכם.
 
מעוניינים לחגוג אירוע באולם בירושלים? היכנסו לפאלאסיו והתרשמו !